• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • TARA GÜRSES - YAZAR ve ARAŞTIRMACI KİŞİSEL WEB SAYFASI

Anasayfa

Kalpleri sevgiyle ışık saçan herkesin son zamanlarda ağzını bıçak açmaz oldu. Sessiz bir başkaldırının ardında derin bir hüzün taşıyorlar. İnsanlığın son kıyamında sessiz gözyaşları döküyorlar. İçlerindeki tarifi imkansız ‘’değişim’’ dürtüsü, bir şeyleri değiştirememe farkındalığıyla isyanlarda.
13.01.2016
İnsanların büyük bir çoğunluğu yıllardır felaket rüyaları görüyor. Bunlar önceleri depremlar, tsunamiler, yanardağ patlamaları,su ve sel baskınları gibi olacak olayları haber verir nitelikteydi... Bunlara UFO ve istila rüyaları eklenmeye başladı. Bu rüyaları görmemizin en büyük nedeni kitlesel olarak bizi bazı şeylere hazırlamak amacındaydı. Bazılarımızın ise özellikle çocukluğundan itibaren bu tür rüyaları görenler için bu rüyalar uyarıcı ve haber niteliği taşıyordu. Şimdilerde bu rüyalar ve vizyonlar giderek artıyor ve daha da sert ve sarsıcı bir hal alıyor.
08.01.2016
Herkes sevgiden bahsediyor. Bu insanın varlığının başlangıcından beri belki de böyle. Aşk ve sevgi kavramları da insanın medenileşme süreci boyunca ters orantılı olarak değer kaybetti. İnsan doğadan kopmaya ve teknolojinin ve sistemin esiri olmaya başladığı andan beri insanı var eden, özü olan o duygudan da uzaklaşmaya başladı. Doğa da her canlıda var olan ortak bir nokta Sevgi.
28.11.2015
Yaratılış senaryomuzda DNA' mızın hangi türe ait olduğunu ve ne tür bir varlıktan kırma ırk olarak yaratıldığımızı anlamanız , idrak etmeniz için face de veya youtube da paylaşılan doğum mucizesi, bebeğin oluşumu videolarını bir daha , bir daha seyretmenizi öneririm. İnsan sürüngen bir ırkın labaratuarda geliştirilmiş, belki de daha tehlikeli hale getirilmş gizli silahıdır. Eğer insan bedeninde isek hepimizin DNA'sında reptilian özellikleri mevcuttur. Bu boyutta bedenlenen ruhların çoğu da klon'dur. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal anlamda geliştirilmiş, değiştirilmiş Reptilian klonlarıyız aslında. Bunu okuduğunuz zaman inkar edebilirsiniz. İnanmayabilirsiniz ama okumanız bile sizde bir açılım yaratacağından burada çok ciddi olarak ve hiç olmadığım kadar açık anlatıyorum.
12.11.2015
Evet,İnsanoğlunu binlerce yıldır büyük bir kandırmacanın içinde , büyük bir yalanın ve bunu bize ilmek ilmek işleyen bir sistemin kölesi haline getirilmiş durumda . Doğru bildiğiniz her şey yalan. Beş duyunuz , bu dünyayı algıladığınız en güvendiğiniz özelliğiniz size ihanet ediyor. Dünyayı nasıl gördüğünüz,nasıl hissettiğiniz, duyduğunuz ya da tattığınız yalan. Doğduğunuz andan itibaren size öğretilen yaşam, dünya ve evrenle ilgili her şey, kim olduğunuz ve nereden geldiğiniz, nereye gittiğinizle ilgili her şey…
11.11.2015
 3 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret80234
Saat