• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • TARA GÜRSES - YAZAR ve ARAŞTIRMACI KİŞİSEL WEB SAYFASI

Anasayfa

Son zamanlarda bu ülkede kadın olmanın ne kadar zor olduğunu her gün yeni örneklerle yaşıyor ve tekrar tekrar öğreniyoruz. Bu binlerce yıldır kadınların var olma savaşıyken ve bizler bu savaşın dışında bir ayrıcalık yaşarken bizlere verilen bütün hakların elimizden geri alınması tehlikesi ile yüz yüze geldik. Tüm dünyada özellikle İslam aleminde kadın hep erkeğin kölesi olmak üzere yaratılmış bir varlık olarak görülmeye çalışıldı, çalışılıyor..
07.03.2017
17.12.2016
Kadim Mısır’da Ma'at doğruluk ve adalet tanrıçasıdır. Güneş’in kızıdır. Ay, zaman,bilgelik ve yazı Tanrısı olarak bilinen Thot'un eşidir ve ondan sekiz çocuğu olmuştur.
08.11.2016
Hiç kimse rastlantıyla ya da onun aracılığıyla doğru ve akıllı olmaz. Hiçbir dahi, biraz çılgınlık karışımından yoksun olamaz. (Aristoteles)
26.09.2016
Terra Kayıp İnsanlık II serisinin ikinci kitabı çıkmıştır. Bütün büyük kitapçılarda ve internette satışa sunulmuştur. İlk kitapla birlikte satıştadır. İlgilenenlere duyurulur.
08.07.2016
Uzun bir süredir, yaşamın adil olmadığını, dünyanın bütün güzelliklerin kötülüklerle ve karanlıkla yok olduğunu ve ruhunu kaybettiğini düşünüyor ya da hissediyor olabilirsiniz. Büyük bir yenilgi hissediyor ve çaresizlikle umutsuzluk duyguları arasında kendinizin de yitip gitmekte olduğunu duyumsuyorsanız,
26.01.2016
Kalpleri sevgiyle ışık saçan herkesin son zamanlarda ağzını bıçak açmaz oldu. Sessiz bir başkaldırının ardında derin bir hüzün taşıyorlar. İnsanlığın son kıyamında sessiz gözyaşları döküyorlar. İçlerindeki tarifi imkansız ‘’değişim’’ dürtüsü, bir şeyleri değiştirememe farkındalığıyla isyanlarda.
13.01.2016
İnsanların büyük bir çoğunluğu yıllardır felaket rüyaları görüyor. Bunlar önceleri depremlar, tsunamiler, yanardağ patlamaları,su ve sel baskınları gibi olacak olayları haber verir nitelikteydi... Bunlara UFO ve istila rüyaları eklenmeye başladı. Bu rüyaları görmemizin en büyük nedeni kitlesel olarak bizi bazı şeylere hazırlamak amacındaydı. Bazılarımızın ise özellikle çocukluğundan itibaren bu tür rüyaları görenler için bu rüyalar uyarıcı ve haber niteliği taşıyordu. Şimdilerde bu rüyalar ve vizyonlar giderek artıyor ve daha da sert ve sarsıcı bir hal alıyor.
08.01.2016
Herkes sevgiden bahsediyor. Bu insanın varlığının başlangıcından beri belki de böyle. Aşk ve sevgi kavramları da insanın medenileşme süreci boyunca ters orantılı olarak değer kaybetti. İnsan doğadan kopmaya ve teknolojinin ve sistemin esiri olmaya başladığı andan beri insanı var eden, özü olan o duygudan da uzaklaşmaya başladı. Doğa da her canlıda var olan ortak bir nokta Sevgi.
28.11.2015
Yaratılış senaryomuzda DNA' mızın hangi türe ait olduğunu ve ne tür bir varlıktan kırma ırk olarak yaratıldığımızı anlamanız , idrak etmeniz için face de veya youtube da paylaşılan doğum mucizesi, bebeğin oluşumu videolarını bir daha , bir daha seyretmenizi öneririm. İnsan sürüngen bir ırkın labaratuarda geliştirilmiş, belki de daha tehlikeli hale getirilmş gizli silahıdır. Eğer insan bedeninde isek hepimizin DNA'sında reptilian özellikleri mevcuttur. Bu boyutta bedenlenen ruhların çoğu da klon'dur. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal anlamda geliştirilmiş, değiştirilmiş Reptilian klonlarıyız aslında. Bunu okuduğunuz zaman inkar edebilirsiniz. İnanmayabilirsiniz ama okumanız bile sizde bir açılım yaratacağından burada çok ciddi olarak ve hiç olmadığım kadar açık anlatıyorum.
12.11.2015
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret59530
Saat