• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • TARA GÜRSES - YAZAR ve ARAŞTIRMACI KİŞİSEL WEB SAYFASI
IŞIĞINIZI KORUYUN
Kalpleri sevgiyle ışık saçan herkesin son zamanlarda ağzını bıçak açmaz oldu. Sessiz bir başkaldırının ardında derin bir hüzün taşıyorlar. İnsanlığın son kıyamında sessiz gözyaşları döküyorlar. İçlerindeki tarifi imkansız ‘’değişim’’ dürtüsü, bir şeyleri değiştirememe farkındalığıyla isyanlarda.

Gezegenin yaşadığı en zifiri karanlığa rağmen hep bir umut ışığı olmak isterlerken, çevrelerini saran karanlıktan ancak kendi ışıklarını korumak adına uzak durmaya çalışıyorlar. Biliyorlar ki onlarda saklı ışığı korumak en önemli görevleri aslında. Böylesine derin bir karanlığın onları yutacağını ve işte asıl o zaman bu savaşı kaybedeceklerini biliyorlar. Bu nedenledir onların kalabalıklardan uzak durmaları, bu nedenledir kendilerini görülmez ya da ulaşılmaz kılmalarının sebebi.

Hastalık kendi kendisini yiyerek ,tüketinceye kadar beklemek zorundadırlar. Birbirlerini yiyerek soylarını tüketinceye kadar. Toprağın onları tamamen yutup, doğa tekrar şifalanıncaya kadar. ‘’Zamanı geldiğinde ‘’diye yeminlidirler. İnsanı onurlandırma zamanı gelinceye kadar.'' İşte bu hem çok acılı ve aynı zamanda onurlu bir bekleyiştir. Evrenin ve Yaratıcısının gücüne teslimiyettir.

Unutmayın ,acılarınız ve haykırışlarınız evrende yankılanıyor siz Işık Savaşçıları. Sizlere tek söylenen ise ‘’acılarınıza değil, ışığınıza odaklanın, gözünüzü yoldan ayırmayın.’’ '' Sırat köprüsünden geçmektesiniz''. Ve yalnız değilsiniz.

Tara Gürses
  
2326 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret66286
Saat