• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • TARA GÜRSES - YAZAR ve ARAŞTIRMACI KİŞİSEL WEB SAYFASI
 • ASTROLOJİK DANIŞMANLIK - 30/09/2017
 • Her geçen gün giderek sayıları artan çakma şifacı’lar ,kendini bilmez New Age çığırtkanları gibi, en ufak bir altyapısı ve deneyimi olmadan Astrolog olduğunu iddia eden ve sırf laf kalabalığı ile ilgi çeken çakma Astrolog’lar da ortaya çıktı.

  Yıllardır ekranlara oynayan sahtekarlara, yeni nesil Astrolojiden başka her şeyle ilgilenmiş ama ‘’bu işler iyi para getiriyor’’ diyerek aldıkları ya da internetten indirdikleri Astroloji programıyla kendini Astrolog ilan eden tiplerle doldu her yer. Herhangi bir eğitim almadan ve Astroloji üzerine çalışmadan...

  Kitap okuyarak ya da video seyrederek ameliyata giren cerrah olamayacağı gibi Astroloji'de bir uzman tarafından eğitim gerektiren ve yıllarca süren çalışmalarla olgunlaşan ve hak ettiği değeri gören bir bilim dalıdır. Astroloji bilimi bugünün Astronomi bilimini doğurmuştur. Bir fal veya kehanet yöntemi olarak algılanmamalıdır.  20’li yaşlarımın başında Bilinmeyen Dergisi ekibinde yazmaya başladığım dönemde çevremde Astroloji konusunda Üstad sayılan kişiler vardı. Nazım Güven, Haluk Akçam, Bülent Kısa ..Üçünden de çok şey öğrendim . Bana bu konuda çalışmam için epey destek oldular. Onlardan öğrendiklerimle, kendi sezgisel yeteneklerimi de birleştirerek daha o yaşlarda pek çok dergide Astroloji ile ilgili de yazılar yazmaya ve harita yorumlamaya başladım. Bazı tv programlarına katıldım.

  Ancak daha sonraları hayatımın beni getirdiği noktada çok farklı konular ağırlık kazanınca ve Astroloji ilimi, fal gibi görünmeye başladığında bu çalışmaları askıya aldım.

  Aynı dönemde başlayan Astroloji – majisyenliği ve majisyenleri de günümüze kadar sayıları artarak geldiler. Şimdilerde ise, ne yaptığından haberi bile olmayan, Astroloji programının kendi klasik yorumlarını çat pat ingilizce’leriyle yorumlayarak Kendilerini Astrolog olarak ilan edenler bu ilimi iyice ayağa düşürdüler.

  Uzun zamandır bu konuda çok fazla talep alıyorum ve eski bir üstad Gufran Erkılıç’tan da ciddi bir destek gördüğüm için tekrar Astroloji çalışmalarıma başladım. Doğum Haritası , Synastry ( çiftler arası uyumluluk haritası ) ve Astrolojik Danışmanlık isteyenler bana özelden mesaj atabilirler.

  Sevgiler
  TARA GÜRSES

  Facebook :Tara Gürses Yazar-Author
  www.taragurses.com

  Duyuru Arşivi

 • ASTROLOJİK DANIŞMANLIK • Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam20
  Toplam Ziyaret57331
  Saat